دبیرستان دولتی شهید کلاهدوزان(نوبت اول) ادره آموزش و پرورش ناحیه 2 اصفهان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم سال تحصیلی 98 - 99 منتشر شد .

به اطلاع تمامی شرکت کنندگان آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در سال تحصیلی 99-1398 می‌رساند: ویرایش، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون هم اکنون ازطریق سامانه azmoon.medu.ir امکان پذیر می باشد.

راهنمای ویرایش ثبت نام :
https://bit.ly/31pL5UO

هزینه ثبت نام:
https://bit.ly/2WAqwGl

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه:
https://bit.ly/2MFMpQa

برای ویرایش، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آژمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ تماس بگیرید.

اطلاعیه ی پایه های هفتم و هشتم

قابل توجه پایه های هفتم و هشتم

فایل های ضمیمه :
1. 12.png

انواع کلاس تابستانی برای اوقات فراغت

فصل تابستان فصل تعطیلی مدارس و اوقات فراغت دانش آموزان است. اهمیت سه ماهه تابستان بسیار  زیاد است چرا که این 90 روز می تواند فرصت بسیار خوبی برای دانش آموزان باشد. معمولا به دلیل اینکه برنامه های سال تحصیلی از چهارچوب خاصی پیروی می کنند و به دلیل نیاز به پیگیری هر روزه آموزش های درسی، دانش آموزان نمی توانند در طول سال تحصیلی به همه کارهایی که دوست دارند برسند. برای مثال چندان کار راحتی نیست که علاوه بر امور مدرسه بتوان کلاس های ورزشی، آموزشی و یا هنری را همزمان پیگیری کرد. به همین دلیل بهتر است با علم به علایق فرزندان و همچنین در  نظر گرفتن نیازهای آینده فرزندان کلاس هایی را برای تعطیلات تابستان در نظر بگیریم. در این مطلب قصد داریم انواع کلاس تابستانی که دانش آموزان نوجوان می توانند در آن حضور پیدا کنند را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با معرفی این کلاس ها به فرزندتان و همچنین تحلیل مناسب بودن یا نامناسب بودن این کلاس ها برای فرزند اقدام به ثبت نام در این کلاس ها نمائید.

تابستان بهترین زمان برای پیگیری کلاس های مورد علاقه افراد است و اهمیت این کلاس ها برای همگی بسیار بالاست و حجم ثبت نام انواع کلاس تابستانی بالا می رود. اما باید به این نکته نیز توجه کنید که همگی این کلاس ها برای حضور فرزندان شما مفید نیستند.

ادامه مطلب...

توصیه های کاربردی در ایام امتحانات

اسامی ستارگان جشنواره نوجوان خوارزمی

فایل های ضمیمه :

اصلاحیه ی برنامه ی امتحانی خرداد ماه پایه نهم

برای مشاهده ی برنامه ی امتحانی روی عکس کلیک کنید

فایل های ضمیمه :

اطلاعیه مهم

اولیای محترم دانش آموزان:
در خصوص تغییر زمان امتحانات دانش آموزان و فرزندان خود در روزهای
شنبه 4 خردادماه مصادف با 19 رمضان المبارک
دوسنبه 6 خرداد مصادف با 21 رمضان المبارک
چهارشنبه 8 خرداد مصادف با 23 رمضان المبارک
که ایام ضربت خوردن و شهادت مولای متقیان امام علی (ع) و همچنین لیالی پرفیض و برکت قدر می باشد ، به طور قطع و یقین برنامه امتحانات تغییراتی خواهد داشت لذا به محض اعلام تغییرات در این خصوص(که احتمالا تغییرات بیشتر مربوط به روز های برگزاری امتحان می باشد )در اختیار شما قرار خواهد گرفت‎.

اصلاحیه برنامه امتحانی خرداد ماه 1398

برای مشاهده ی برنامه ی امتحانی پایه های مختلف روی عکس ها کلیک کنید

میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)

آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99

ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 از ساعت 18:00 مورخ 19 فروردین ماه آغاز شد ، کلیه داوطلبان می توانند بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام و اطلاع از شرایط ثبت نام با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایند .

تذکر : لازم به ذکر است ، جهت نهایی نمودن ثبت نام خود حتما باید از تاریخ 1398/01/24 لغایت 1398/01/26 به سامانه مذکور مراجعه نمایید . در غیر اینصورت ثبت نام شما لغو و بی اثر خواهد شد .

راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 - 99


https://bit.ly/2WXN7Zp

راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99

https://bit.ly/2OTpQEU

برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 می توانید از طریق تلفن ثابت زیر تماس بگیرید.
02182283023

مشاهده مطالب قدیمی تر...