دبیرستان دولتی شهید کلاهدوزان(نوبت اول) ادره آموزش و پرورش ناحیه 2 اصفهان

آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99

ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 از ساعت 18:00 مورخ 19 فروردین ماه آغاز شد ، کلیه داوطلبان می توانند بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام و اطلاع از شرایط ثبت نام با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایند .

تذکر : لازم به ذکر است ، جهت نهایی نمودن ثبت نام خود حتما باید از تاریخ 1398/01/24 لغایت 1398/01/26 به سامانه مذکور مراجعه نمایید . در غیر اینصورت ثبت نام شما لغو و بی اثر خواهد شد .

راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 - 99


https://bit.ly/2WXN7Zp

راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99

https://bit.ly/2OTpQEU

برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 می توانید از طریق تلفن ثابت زیر تماس بگیرید.
02182283023

اطلاعیه

قابل توجه دانش آموزان پایه نهم

با توجه به اینکه آخرین مهلت شرکت دانش اموزان پایه نهم در آزمون های مشاوره‌ای (مربوط به هدایت تحصیلی) تا ۱۰ فروردین ماه می باشد ، دانش آموزانی که هنوز اقدام به شرکت در آزمون ننموده‌اند و یا ثبت نهایی نکرده‌اند، نسبت به انجام آزمون های مذکور اقدام‌نمایند. بدیهی است با توجه به اطلاع رسانی مکرر و انجام پیگیری، درصورت عدم شرکت دانش آموز، مسئولیت مشکلات ایجاد شده برای هدایت تحصیلی به عهده دانش آموز می باشد.

توصیه می‌شود با عنایت به بروز مشکلات سامانه همگام، دانش آموزان هرچه سریعتر جهت انجام آزمون اقدام نمایند و به روزهای پایانی موکول نکنند.

 

آزمون پیشرفت تحصیلی

زمان برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم  روز دوشنبه ۱۳ اسفند

فایل های ضمیمه :

راهنمای ورود به سامانه همگام

آموزش و راهنمای ورود به سامانه همگام جهت اجرای آزمون رغبت و توانایی برای دانش آموزان پایه نهم