دبیرستان دولتی شهید کلاهدوزان(نوبت اول) ادره آموزش و پرورش ناحیه 2 اصفهان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم سال تحصیلی 98 - 99 منتشر شد .

به اطلاع تمامی شرکت کنندگان آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در سال تحصیلی 99-1398 می‌رساند: ویرایش، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون هم اکنون ازطریق سامانه azmoon.medu.ir امکان پذیر می باشد.

راهنمای ویرایش ثبت نام :
https://bit.ly/31pL5UO

هزینه ثبت نام:
https://bit.ly/2WAqwGl

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه:
https://bit.ly/2MFMpQa

برای ویرایش، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آژمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ تماس بگیرید.

اطلاعیه ی پایه های هفتم و هشتم

قابل توجه پایه های هفتم و هشتم

فایل های ضمیمه :
1. 12.png

آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99

ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 از ساعت 18:00 مورخ 19 فروردین ماه آغاز شد ، کلیه داوطلبان می توانند بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام و اطلاع از شرایط ثبت نام با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایند .

تذکر : لازم به ذکر است ، جهت نهایی نمودن ثبت نام خود حتما باید از تاریخ 1398/01/24 لغایت 1398/01/26 به سامانه مذکور مراجعه نمایید . در غیر اینصورت ثبت نام شما لغو و بی اثر خواهد شد .

راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 - 99


https://bit.ly/2WXN7Zp

راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99

https://bit.ly/2OTpQEU

برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 می توانید از طریق تلفن ثابت زیر تماس بگیرید.
02182283023

اطلاعیه

قابل توجه دانش آموزان پایه نهم

با توجه به اینکه آخرین مهلت شرکت دانش اموزان پایه نهم در آزمون های مشاوره‌ای (مربوط به هدایت تحصیلی) تا ۱۰ فروردین ماه می باشد ، دانش آموزانی که هنوز اقدام به شرکت در آزمون ننموده‌اند و یا ثبت نهایی نکرده‌اند، نسبت به انجام آزمون های مذکور اقدام‌نمایند. بدیهی است با توجه به اطلاع رسانی مکرر و انجام پیگیری، درصورت عدم شرکت دانش آموز، مسئولیت مشکلات ایجاد شده برای هدایت تحصیلی به عهده دانش آموز می باشد.

توصیه می‌شود با عنایت به بروز مشکلات سامانه همگام، دانش آموزان هرچه سریعتر جهت انجام آزمون اقدام نمایند و به روزهای پایانی موکول نکنند.

 

آزمون رغبت و توانایی شهاب

با سلام 
  
ضمن تشکر از دانش آموزان پایه هفتمی که نسبت به تکمیل آزمون رغبت و توانایی شهاب در زمان مقرر شرکت کرده اند.
لیست اسامی کلیه دانش آموزان شرکت کنندها - تایید شده نهایی ها - تایید نشدها وشرکت نکرده ها به شرح جدول ضمیمه شده می باشد.
لذا دانش آموزانی که شرکت کرده اند ولی هنوز تایید نشده اند مجددا به سایت مراجعه و ضمن پاسخ گویی به همه ی سوالهای نسبت به تایید نهایی اقدام کنند و دانش آموزانی که شرکت نکرده اند سریعا به سایت مراجعه ونسبت به انجام آزمون و تایید نهایی اقدام نمایند.


جدول مربوطه را از فایل ضمیمه دریافت کنید.
فایل های ضمیمه :

اطلاعیه آزمون ورودی پایه دهم

با سلام و آرزوی قبولی طاعات وعبادات

به اطلاع می رساند :
آزمون ورودی  پایه دهم دبیرستان های نمونه دولتی رأس ساعت ۹صبح  روز جمعه  همین هفته  تاریخ ۱۱/ ۳/ ۹۷ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد ، دواطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه از روز   ۶/ ۳/ ۹۷ لغایت ۱۰/ ۳/ ۹۷  می بایست  به سایت  azmoon.medu.ir  مراجعه کنند.
محل حوزه برگزاری آزمون روی کارت ورود به جلسه داوطلب  درج گردیده است ، ضمنا از تاریخ ششم تا هشتم سایت مذکور جهت  ثبت نام نهایی داوطلبانی که نتوانستند  مبلغ ثبت نام  را پرداخت کنند وثبت نام آنها ناقص هست  فعال می باشد .
دانش آموزان پایه نهم روز دوشنبه ۷ خرداد پرینت کارت ورد به جلسه آزمون را قبل از ورود به جلسه امتحان،جهت تایید و مهر زدن به دفتر مدرسه تحویل دهند و پس از اتمام امتحان، کارت مهر شده را دریافت نمایند.

برای همه دانش آموزان عزیز آرزوی موفقیت دارم.
 ‎

برنامه امتحانات نهایی دوم 97-96

ادامه مطلب...

معرفی دانش اموزان

دانش آموزان برگزیده مسابقات فرهنگی هنری - قرآن و معارف اسلامی

فایل های ضمیمه :
1. 1s7.jpg
3. s2.jpg
4. s3.jpg
5. s4.jpg
6. s5.jpg
7. s6.jpg
9. s9.jpg

ثبت نام پایه هفتم

دانش آموزان پایه ششم جهت  پیش ثبت نام

در پایه هفتم به سایت زیر مراجعه کنند

sabt1702.ir

راهپیمایی 13 آبان

برگزاری باشکوه راهپیمایی سیزده آبان با حضور دانش آموزان دبیرستان شهید کلاهدوزان

مشاهده مطالب قدیمی تر...